مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 11 دماوند (برادران) استان تهران

شنبه ٢١ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلیدرباره مرکزفرم تماسآدرساداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
اخبار > سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه‌های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف پيشگيری و مقابله با کرونا برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه‌های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دستگاه‌های تابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف پيشگيری و مقابله با کرونا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران؛ دکتر پوراندخت نیرومند، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، اظهار کرد: در این جلسه مواردی از قبیل اقدامات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در راستای مقابله با کرونا، موسسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی لزوم حفظ پروتکل های ستاد ملی کرونا، امور اداری انجام شده در شرایط کرونا مربوط به واحد آموزش در صنایع، طرح پروژه محور کردن آزمون های عملی گردشگری و ارائه آموزش‌های مهارتی با بهره گیری از ظرفیت فناوری‌های نو مطرح شد.

دکتر پوراندخت نیرومند با اشاره به اقدامات انجام گرفته درخصوص پيشگيری و مقابله با کرونا، بیان کرد: این اقدامات از قبیل تشویق مراکز برای اجرای آنلاین و آفلاین دوره‌های جاری به منظور کاهش مدت حضور وکاهش خطر سرایت بیماری کرونا در بین کارآموزان، تقسیم بندی کارکنان اداره به منظور اجرای برنامه دورکاری اعلام شده، هدایت و راهنمایی کارکنان برای انجام ماموریت‌های محول شده در زمان‌های دورکاری و غیره است.

گفتنی است مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در این جلسه کلیه اقدامات انجام شده برای پيشگيری و مقابله با کرونا که توسط واحدهای مختلف ستادی و مراکز آموزشی اجرا شده را به طور کامل شرح داد.


١٠:٢٠ - 1399/10/10    /    شماره : ٥٣٨٨    /    تعداد نمایش : ٤٦خروج
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
صفحه اصلیفرم تماستماس با مانقشه سایتاداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8505 | بازدید امروز : 121 | کل بازدید : 62450 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/3125 

Copyright © 2010 Tehran Technical and Vocational Training Organization - Allrights reserved.